Zapraszamy na strony kina
ROZŚPIEWANE NUTKI 2019
kolejność występów


Rozśpiewane nutki 2019

Kolejność  występów

      Kat. A    2009 i młodsi                

g.10:00    

Lp.

Imię i nazwisko

Tytuł piosenki

Instytucja delegująca

Opieka artystyczna

Uwagi

1.

Emilia Fąfara

Radość najpiękniejszych lat

SP. nr8  w Lubinie

Jagoda Szumczyk

 

2.

Antonina Siwak

A ja wolę moją mamę

Pracownia Wokalna Agnieszki Justyny Szumiło

Agnieszka Justyna Szumiło

 

3.

Alicja Smyk

Piosenka drewnianych lalek

SP. nr8 w Lubinie

Joanna Starzyńska

 

4.

Zuzanna Bachurska

Rzeka marzeń

Centrum Kultury w Rudnej

Eni Halilović

 

5.

Maja Gontarczyk

Laleczka z saskiej porcelany

SP. nr5 im Polskich Noblistów w Żarach

Piotr Bochenek

 

6.

Małgorzata Pyrz

Chyba, że….

Pracownia Wokalna Agnieszki Justyny Szumiło

Agnieszka Justyna Szumiło

 

7.

Klaudia Cieśla

Słodki strach

Młodzieżowe Centrum  Kultury w Legnicy

Anna Czerska

 

8.

Kalina Tryniszewska

Cała doskonała

SP. nr8  w Lubinie

Beata Tryniszewska

 

9.

Michał Kowalczyk

Pasikonik

Studio Artystyczne ,,FAME" w Legnicy

Anna Czerska

 

10

Magdalena Szczepaniak

Motylem byłam

Centrum Kultury w Rudnej

Eni Halilović

 

11.

Milena Szołtysek

Śpiewam i tańczę

Chorzowskie Centrum  Kultury

Katarzyna Gojny

 

12.

Mateusz Grajek

Pełny luz kochana mamo

Młodzieżowe Centrum  Kultury w Legnicy

Anna Czerska

 

13.

Igor  Sobczak

Wuj Goryl

Pracownia Wokalna Agnieszki Justyny Szumiło

Agnieszka Justyna Szumiło

 

14.

Amelia Bereżańska

Ada to nie wypada

Chorzowskie Centrum  Kultury

Katarzyna Gojny

 

15.

Anna Chmielowiec

Czarna kicia

Studio Artystyczne ,,FAME" w Legnicy

Anna Czerska

 

16.

Anna Miśkiewicz

Gdy dzieci tańczą

Chorzowskie Centrum  Kultury

Katarzyna Gojny

 



Rozśpiewane nutki 2019

Kolejność  występów

Kat. B    2004-2008

g.12:00

Lp.

Imię i nazwisko

Tytuł piosenki

Instytucja delegująca

Opieka artystyczna

Uwagi

1.

Alena Tomaszewska

Supermenka

MDK  w Lubinie

Anna Piwowarczyk

 

2.

Julia Grzelka

Dworzec

SP. Chocianów

Stanisław Róg

 

3.

Filip Krawiec

Jedenasty listopada

Pracownia Wokalna Agnieszki Justyny Szumiło

Agnieszka Justyna Szumiło

 

4.

Anna Sobkowicz

Wieczorny walczyk

Szkoła Muzyki Rozrywkowej Śpiewu i Mowy w Legnicy

Patrycja Kamola

 

5.

Aleksandra Cichońska

Malutkim i tym większym

MDK  Lubin

Anna Piwowarczyk

 

6.

Aleksandra Wieleżew

Kaktus

Pracownia Wokalna Agnieszki Justyny Szumiło

Agnieszka Justyna Szumiło

 

7.

Oliwia Stefanowska

Miasteczko cud

Salezjańska Szkoła Podstawowa w Lubinie

Danuta Stefanowska

 

8.

Amelia Brylak

Biegnij przed siebie

Pracownia Wokalna Agnieszki Justyny Szumiło

Agnieszka Justyna Szumiło

 

9.

Martyna Kostrąg

Życzenie na dziś

SP. nr16 im Kornela Makuszyńskiego w Legnicy

Monika Szczerbińska-Walczak

 

10.

Magdalena Gawlińska

Aleja gwiazd

Ośrodek Kultury Oława

Kamila Bakalarczyk-Kruk

 

11.

Milena Konieczna

Dłoń

Pracownia Wokalna Agnieszki Justyny Szumiło

Agnieszka Justyna Szumiło

 

12.

Zofia Lipa

Piosenka o muzyce

Szkoła Muzyki Rozrywkowej Śpiewu i Mowy w Legnicy

Patrycja Kamola

 

13.

Jakub Gontarczyk

Choć nie znam  pana ani pani

SP.  nr5 im Polskich Noblistów w Żarach

Piotr Bochenek

 

14.

Julia Bartkowska

Delikatnie jak wiatr

Młodzieżowe Centrum Kultury w Legnicy

Patrycja Kamola

 

15.

Oliwia Gabruk

Gołębi song

Centrum Kultury w  Rudnej

Eni  Halilović

 

16.

Laura Bień

Uczucia te

Młodzieżowe Centrum Kultury w Legnicy

Patrycja Kamola

 

17.

Dawid  Maczel

Odpuść sobie wrzuć na luz

SP. nr5 w Bolesławcu

Agata Pińczuk-Burdzy

 

 

10 minut przerwy

18.

Julia Węgłowska

A w parkach jesień

Młodzieżowe Centrum Kultury w Legnicy

Patrycja Kamola

 

19.

Julia Wilk

Gdzieś tam za tęczą

Chorzowskie Centrum Kultury

Katarzyna Gojny

 

20.

Aleksandra Czechowska

Z naszymi marzeniami

SP. nr5 w Bolesławcu

Agata Pińczuk-Burdzy

 

21.

Julia Bachurska

Szyba

Centrum Kultury w  Rudnej

Eni  Halilović

 

22.

Piotr Różnicki

Jesteś jak cień

SP. nr5 w Bolesławcu

Agata Pińczuk-Burdzy

 

23.

Zuzanna Załucka

Pierwszy raz jak sięga pamięć

Siemianowickie Centrum Kultury

Katarzyna Gojny

 

24.

Marcelina Ostańska

Byle jak

SP.  nr5  w Legnicy

Jolanta Trawnik

 

25.

Oliwia Jędrusiak

Zostań moją przyjaciółką

Pracownia Wokalna Agnieszki Justyny Szumiło

Agnieszka Justyna Szumiło

 

26.

Alicja Górniok

Kolorowy wiatr

Chorzowskie Centrum Kultury

Katarzyna Gojny

 

27.

Martyna Stasiowska

Czas porzucić strach

Studio Artystyczne ,,Fame"

Anna Czerska

 

28.

Zuzanna Lemantowicz

Stara baśń

SP. nr39 w Chorzowie

Aleksandra Hyla, Jolanta Lemantowicz

 

29.

Olimpia Semieńczuk

Pocahontas- Kolorowy wiatr

Pracownia Wokalna Agnieszki Justyny Szumiło

Agnieszka Justyna Szumiło

 

30.

Julia Swatek

Po to Bóg  stworzył  człowieka

SP.  Stary Łom

Ewa Darmoros

 

31.

Anna Rachwał

Pasikonik

Chorzowskie Centrum Kultury

Katarzyna Gojny

 

32.

Klara Kubik

A w parkach jesień

Pracownia Wokalna Agnieszki Justyny Szumiło

Agnieszka Justyna Szumiło

 

33.

Patrycja Sinicka

Naprawdę chcę

Chorzowskie Cetrum Kultury

Katarzyna Gojny

 

 

 



Rozśpiewane nutki 2019

Kolejność  występów


 Kat. C   2003 i starsi 

g.15:00

Lp.

Imię i nazwisko

Tytuł piosenki

Instytucja delegująca

Opieka artystyczna

Uwagi

1.

Natalia Witwicka

Za szkłem

Zespół Szkół Muzycznych w Legnicy

Joanna Ślipko

 

2.

Emilia Turbak

Ale jestem

Pracownia Wokalna Agnieszki Justyna Szumiło

Agnieszka Justyna Szumiło

 

3.

Julia Marciniszyn

Song trzymających ściany

SP. nr5 im Polskich Noblistów w Żarach

Piotr Bochenek

 

4.

Aleksandra Naglik

Sen motyla

Regionalne Centrum Kultury w Chocianowie

Marcelina Bienkiewicz

 

5.

Melissa Fortwengel

A jeśli nie znajdziesz

Młodzieżowe  Centrum  Kultury w  Legnicy

Patrycja Kamola

 

6.

Angelika Maszczak

Boję się

POKiB

Piotr Łopaciński

 

7.

Laura Górniok

Zaprowadź mnie

Chorzowskie Centrum Kultury

Katarzyna Gojny

 

8.

Dominika Pawłowska

Ludzkie gadanie

Szkoła Muzyki Rozrywkowej , Śpiewu  i  Mowy w Legnicy

Patrycja Kamola

 

9.

Joanna Piura

Nie wie nikt

Chorzowskie Centrum Kultury

Katarzyna Gojny

 

10.

Julia Żądło

Opowiadaj mi

Młodzieżowe  Centrum  Kultury w  Legnicy

Anna Czerska

 

11.

Cezary Tyc

Dziwny jest ten świat

Chorzowskie Centrum Kultury

Katarzyna Gojny

 

12.

Maja Weronika Kowalska

Nietoperze naszych nocy

Zgłoszenie indywidualne z  miejscowości Żar

Mirosław Kowalski

 

13.

Wojciech Pająk

Do kołyski

SP. nr5 w Bolesławcu

Agata Pińczuk-Burdzy

 

14.

Zuzanna Krupa

Ja nie chcę spać

Siemianowickie Centrum Kultury

Katarzyna Gojny

 

15.

Sandra Gałka

Moknie w deszczu diabeł

SP. nr5 w Bolesławcu

Agata Pińczuk-Burdzy

 

 
































NOWE TELEFONY MOKSiR - 505 398 729 i 505 398 794
serwis jest częścią portalu miejskiego www.chojnow.eu przygotowanego przez MEDIART (w CMS) © przy współudziale Urzędu Miejskiego w Chojnowie