Galeria

WIOSENNA ARANŻACJA OKNA

Brakuje Ci pomysłu na aranżację okna? Oto nasza propozycja dekoracji, w sam raz na wiosenny czas. Pomogą w tym umieszczone przez nas w galerii szablony. Wystarczy je wydrukować, wyciąć, odrysować na kolorowym papierze (lub pokolorować biały), znowu wyciąć i przykleić na szybie w oknie. Bardzo chętnie zobaczymy efekt Twojej pracy. Zrób zdjęcie i przyślij do nas (facebook lub mail: mdk_chojnow@wp.pl). Jeśli masz własny pomysł na dekorację, równie chętnie mu przyklaśniemy i udostępnimy innym. Zapraszamy do zabawy dzieci i dorosłych. Powodzenia!!!

2020-04-27 08:39

GALERIA PRZY OKAZJI zaprasza do internetu

W lutym miał miejsce wernisaż prac grupy legnickich seniorów. Ponieważ - w związku z zamknięciem budynku - chojnowianie nie mogą podziwiać prac osobiście, postanowiliśmy prezentować kolejne prace w internecie. Dziś obrazy Pani Mirosławy Trzaski.

2020-04-23 07:57

TEN WSTRĘTNY KORONAWIRUS - konkurs plastyczny

Gromadzimy prace w kolejnym konkursie plastycznym. Tym razem uwalniamy wszystkie emocje związane z tym, iż koronawirus pozbawia nas na co dzień tylu różnych możliwości i... Próbujemy go pokazać. Wiadomo - czarny charakter, więc piękności się nie spodziewamy. Ale Waszej fantazji i kreatywności już tak. Prezentujemy pierwszy wizerunek tego antybohatera. I czekamy na następne

2020-03-30 14:27

BEZIMIENNI BOHATEROWIE konkurs plastyczny

Prezentujemy prace nadesłane w ramach konkursu #zostanwdomuwChojnowie - BEZIMIENNI BOHATEROWIE

2020-03-23 08:52

WYRAZIĆ SIEBIE - WERNISAŻ

Dzięki uprzejmości Pani Klaudii Korfanty - autorki zdjęć - prezentujemy kilka migawek z wernisażu wystawy malarstwa grupy legnickich seniorów działających w Uniwersytecie Trzeciego Wieku przy Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Legnicy.

2020-02-26 08:52

serwis jest częścią portalu miejskiego www.chojnow.eu przygotowanego przez MEDIART (w CMS) © przy współudziale Urzędu Miejskiego w Chojnowie