Zapraszamy na strony kina

Aktualności

Wędrujące Warsztaty Plastyczne z wizytą w Szkole Podstawowej nr 3.
Jakiś czas temu Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji " wyszedł" z inicjatywą Wędrujących Warsztatów Plastycznych dla szkół podstawowych. Pierwsze takie spotkanie odbyło się w środę ( 5 marca br.) w klasie IV B. Dzieci pod czujnym okiem p. Elwiry Kądziołki miały okazję własnoręcznie wykonać ( metodą na mokro) filcową biżuterię. Zapraszamy do obejrzenia kilku zdjęć .
data publikacji: 2014-03-06 09:58
 
A JA CZEKAM NA CIEBIE i Z KOBIETĄ W TLE...
7 marca br. zapraszamy Panie do sali widowiskowej Domu Schrama. W inscenizacji "Z kobietą w tle..." zaprezentuje się grupa teatralna działająca przy MOKSiR. Później z koncertem piosenek o miłości, które wypełniły płytę "A ja czekam na Ciebie", wystąpi pani Agnieszka Justyna Szumiło, a towarzyszył jej będzie na klawiszach pan Paweł Wrzecionowski. Początek - godz. 19.00. Wstęp wolny. Zapraszamy!
data publikacji: 2014-03-03 13:53
 
PEGAZIK- eliminacje miejskie
Przypominamy, iż eliminacje miejskie XIX Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego PEGAZIK odbędą się 6 MARCA 2014r. w kawiarence Domu Schrama. Kategoria "młodsi" ( SP kl IV-VI ) rozpoczyna słowne potyczki o 16.30 zaś grupa "starsza" ( gimnazjaliści) o godz. 17.30. ZAPRASZAMY!!!
data publikacji: 2014-02-21 08:20
 
FERIE Z MOKSIR
Inauguracyjne spotkanie za nami. Wspólną pracą nad nadaniem "drugiego" życia nieprzydatnym już płytom kompaktowym zajmowali się w Domu Schrama uczestnicy pierwszego dnia zajęć, które dla dzieci przygotował na ferie MOKSiR. "Kurczaki - Pomponiaki" to hasło drugiego dnia spotkań. Nie wszyscy zdążyli z kreacją włóczkowych stworków, ale zabawa i tak była przednia... "Dredowe bransoletki" wypełniły działania dnia trzeciego. Oprócz tytułowych ozdób powstały też stylizowane kwiatowe broszki czy filcowe obrazy. Dzień czwarty zapowiadał się tajemniczo: "Małpi gaj" i "W kamieniu zaklęte". Co się pod tym kryło? Dowiedzieli się ci, którzy o 10.00 pojawili się na kolejnej odsłonie ferii z MOKSiR.Ostatnie spotkanie zatytułowane zostało KOLOROWY ZAWRÓT GŁOWY i poświęcone było mandalom.
data publikacji: 2014-02-17 13:49
 
WALENTYNKOWY KONKURS PLASTYCZNY ROZSTRZYGNIĘTY
W tegorocznym plastycznym konkursie walentynkowym „Coś dla Niej, coś dla Niego” wzięło udział 11 osób. Najwięcej prac dotarło do nas od uczniów gimnazjów, choć byli też reprezentanci szkół podstawowych. Oprócz – co zrozumiałe – uczniów oświatowych placówek miasta, dostaliśmy też prace z Zimnej Wody z województwa podkarpackiego i z Dąbrowy Górniczej. Bawili się z nami: Ewa Więcek – Chojnów, Konrad Puciato – Okmiany, Kamila Bania – Okmiany, Weronika Matwiejewa – Chojnów, Oliwia Dziurbiel – Okmiany, Martyna Bek – Zimna Woda, Kamila Gajda – Zimna Woda, Natalia Bałaj – Chojnów, Elżbieta Banach – Dąbrowa Górnicza, Michał Siemczuk – Dąbrowa Górnicza, Aleksandra Michałkiewicz – Gołocin. Wszystkim dziękujemy za udział; dla wszystkich też przygotowaliśmy drobne nagrody – niespodzianki.
data publikacji: 2014-02-17 13:46
 
<< nowsze | 110  | 111  | 112  | 113  | 114 | 115  | 116  | 117  | 118  | 119  | 120  | starsze >>

ZAPRASZAMY!!!
serwis jest częścią portalu miejskiego www.chojnow.eu przygotowanego przez MEDIART (w CMS) © przy współudziale Urzędu Miejskiego w Chojnowie