Zapraszamy na strony kina

Aktualności

ŻYJ ZGODNIE Z PRZYRODĄ
MOKSiR zaprasza do udziału w działaniach edukacyjnych, popularyzujących w różny sposób wiedzę o przyrodzie, a ściślej jej niewielkim, acz znaczącym elemencie - entomologii. Prelekcje, spotkania z pszczelarzem, konkursy plastyczne czy wokalne adresowane są przede wszystkim do dzieci i młodzieży z miasta i gminy wiejskiej Chojnów, ale i dorośli będą mieli okazję sprawdzić swą wiedzę - czy to w ramach ogólnopolskiego DYKTANDA CHOJNOWSKIEGO, czy też biorąc udział lub przypatrując się warsztatom prezentującym współdziałanie człowieka i przyrody w dawnych czasach (w ramach Dni Chojnowa 2017).
data publikacji: 2017-06-01 15:15
 
18. TURNIEJ KOWALI W LEGNICY
20 maja w Legnicy odbył się TURNIEJ KOWALI, na którym gościnnie wystąpiły zespoły taneczne z MOKSiR - KARAMBOL, MAŁY KARAMBOL i KARAMBOL II. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.
data publikacji: 2017-05-22 15:27
 
DZIEŃ MAMY w MOKSiR
Tradycyjnie 26 maja br. Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji zaprosił chojnowskie Mamy na dedykowany im koncert. Wśród wykonawców znaleźli się zarówno doskonale wszystkim znani lokalni twórcy – Jurand Kowalski wraz z uczniami, Chojnowski Chór „Skoranta” - jak i debiutanci, czyli „Czirliderki” ze Szkoły Podstawowej nr 3, przygotowane przez panią Joannę Godecką. Było nostalgicznie, wzruszająco, momentami też zabawnie – tak jak w dniu takiego święta być powinno. Chojnowskim Mamom życzono wszelkiej pomyślności, a my dokładamy się do tych życzeń!
data publikacji: 2017-05-22 14:36
 
FESTIWAL "SKORA SONG" ODWOŁANY
Z przykrością informujemy, że w związku z małą ilością zgłoszeń jesteśmy zmuszeni odwołać tegoroczną edycję Festiwalu Chórów SKORA SONG.
data publikacji: 2017-05-15 16:43
 
WROCŁAWSKI TEATR TAŃCA W CHOJNOWIE
21 maja br. (niedziela) o godz. 19.00 w spektaklu KLATKA Z ŁEZ zaprezentuje się na scenie Domu Kultury w Chojnowie Wrocławski Teatr Tańca. Spektakl, inspirowany twórczością Sary Kane to szukanie odpowiedzi na pytania: "Do jakiego punktu można dojść, będąc w stanie uczuciowej pustki, zgubionej radości, kiedy serce umiera, a ciało wciąż żyje? Dlaczego wciąż towarzyszy nam niepokój? Czy nie zamykamy się w swoistej klatce, wypracowując sobie „życie” z przyzwyczajenia? Co się z nami dzieje, kiedy żyjemy w świecie powierzchownym, świecie pozorów i manipulacji, chcemy bardziej MIEĆ niż BYĆ? Jaką granicę przekraczamy, zapominając o swoich podstawowych potrzebach: czucia, obcowania, dawania, jak i brania, bliskości, dotyku, przytulenia? Posługując się językiem ruchu, zadajemy pytania o podstawowe wartości i potrzeby - kochania i bycia kochanym, inspirujących do działania „mogę wypełnić swą przestrzeń mogę wypełnić swój czas ale nic nie wypełni tej pustki w moim sercu. […] miłość czyni ze mnie niewolnika w klatce z łez.” Sara Kane „Psychoza 4.48”. Bilety w cenie 30 zł, których koszt pokrywa jedynie częściowo realizację spektaklu, do nabycia od 09 maja br. w kasie Domu Kultury, w godz. 15.00-20.00. Serdecznie zapraszamy na spotkanie z Wrocławskim Teatrem Tańca!!!
data publikacji: 2017-05-08 10:32
 
<< nowsze | 42  | 43  | 44  | 45  | 46 | 47  | 48  | 49  | 50  | 51  | 52  | starsze >>

ZAPRASZAMY!!!
serwis jest częścią portalu miejskiego www.chojnow.eu przygotowanego przez MEDIART (w CMS) © przy współudziale Urzędu Miejskiego w Chojnowie