Zapraszamy na strony kina

Aktualności

WROCŁAWSKI TEATR TAŃCA W CHOJNOWIE
21 maja br. (niedziela) o godz. 19.00 w spektaklu KLATKA Z ŁEZ zaprezentuje się na scenie Domu Kultury w Chojnowie Wrocławski Teatr Tańca. Spektakl, inspirowany twórczością Sary Kane to szukanie odpowiedzi na pytania: "Do jakiego punktu można dojść, będąc w stanie uczuciowej pustki, zgubionej radości, kiedy serce umiera, a ciało wciąż żyje? Dlaczego wciąż towarzyszy nam niepokój? Czy nie zamykamy się w swoistej klatce, wypracowując sobie „życie” z przyzwyczajenia? Co się z nami dzieje, kiedy żyjemy w świecie powierzchownym, świecie pozorów i manipulacji, chcemy bardziej MIEĆ niż BYĆ? Jaką granicę przekraczamy, zapominając o swoich podstawowych potrzebach: czucia, obcowania, dawania, jak i brania, bliskości, dotyku, przytulenia? Posługując się językiem ruchu, zadajemy pytania o podstawowe wartości i potrzeby - kochania i bycia kochanym, inspirujących do działania „mogę wypełnić swą przestrzeń mogę wypełnić swój czas ale nic nie wypełni tej pustki w moim sercu. […] miłość czyni ze mnie niewolnika w klatce z łez.” Sara Kane „Psychoza 4.48”. Bilety w cenie 30 zł, których koszt pokrywa jedynie częściowo realizację spektaklu, do nabycia od 09 maja br. w kasie Domu Kultury, w godz. 15.00-20.00. Serdecznie zapraszamy na spotkanie z Wrocławskim Teatrem Tańca!!!
data publikacji: 2017-05-08 10:32
 
KONCERTY 2 MAJA - ODWOŁANE
W związku z niesprzyjającą aurą zmuszeni jesteśmy odwołać planowane na dziś koncerty zespołów POLISH FICTION i PHOTONY. Nowy termin to 23 czerwca br. - dzień zakończenia roku szkolnego. Wakacje powitamy więc muzycznie w Rynku.
data publikacji: 2017-05-02 10:51
 
JĘZYK ANGIELSKI ZA DARMO
Wszystkich zainteresowanych bezpłatną nauką języka angielskiego MOKSiR zaprasza do zgłoszenia swego udziału pod numerem tel. 76/8188621. Kryteria, jakie należy spełnić to ukończone 18 lat i maksimum średnie wykształcenie lub ukończone 50 lat i wówczas już bez określania poziomu wykształcenia. Zajęcia prowadzone w małych grupach rozpoczną się w maju. Zapraszamy!
data publikacji: 2017-04-27 10:34
 
"ELIKSIR STAROŚCI" JESZCZE RAZ!
Mówią, że było zabawnie... Że dawno się tak nie uśmiali... Że żałują, iż być nie mogli, bo podobno... Takie i inne, ale równie życzliwe, głosy chojnowian sprawiły, że działająca przy MOKSiR grupa teatralna ANTYKWARIAT postanowiła jeszcze raz zaprosić na spektakl ELIKSIR STAROŚCI. Występ w piątek 12 maja br. w sali widowiskowej Domu Kultury o godzinie 18.00. Wstęp tym razem wynosi jeden uśmiech...:)
data publikacji: 2017-04-27 10:11
 
UROCZYSTOŚCI MAJOWE
MOKSiR zaprasza chojnowian do udziału w organizowanych w trakcie majowego weekendu uroczystościach. 2 maja, czyli w dniu Święta Flagi RP, w Rynku zaprezentują się na muzycznej scenie: POLISH FICTION (Chojnów) i PHOTONY (Legnica). Początek koncertów o godz. 16.00. W przypadku niepogody oba koncerty odbędą się w sali widowiskowej Domu Kultury. Następnego dnia - w Święto Konstytucji 3. maja - uroczystości rozpoczną się o godz. 11.30 od złożenia kwiatów W HOŁDZIE PATRIOTOM przy obelisku przy ul. Chmielnej. O godz. 12.00 będzie można wziąć udział w farze w uroczystej Mszy św. w intencji Ojczyzny, natomiast o godz. 13.00 w Domu Schrama posłuchać koncertu piosenek ARTYSTÓW PIWNICY POD BARANAMI w wykonaniu D. Skrzypczaka i P. Lenara. Wstęp na wszystkie imprezy wolny. ZAPRASZAMY!
data publikacji: 2017-04-27 07:37
 
<< nowsze | 42  | 43  | 44  | 45  | 46 | 47  | 48  | 49  | 50  | 51  | 52  | starsze >>

ZAPRASZAMY!!!
serwis jest częścią portalu miejskiego www.chojnow.eu przygotowanego przez MEDIART (w CMS) © przy współudziale Urzędu Miejskiego w Chojnowie