Zapraszamy na strony kina

Aktualności

OBCHODY 3. MAJA W CHOJNOWIE
W Święto Konstytucji 3. maja zapraszamy mieszkańców do złożenia kwiatów w hołdzie polskim Patriotom (obelisk przy ul. Chmielnej o godz. 11.30), a po południu w Rynku o godz. 17.00 na pierwszy z cyklu tegorocznych koncertów pod hasłem MUZYKA W RYNKU. Wystąpią: zespół TREND MUSIC i wykonawcy ze Studia FAME.
data publikacji: 2015-04-15 12:28
 
XVI OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ ZESPOŁÓW TANECZNYCH STONOGA 2015
Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w XVI OGÓLNOPOLSKIM TURNIEJU ZESPOŁÓW TANECZNYCH STONOGA 2015. Regulamin i karta zgłoszenia dostępne są w zakładce STONOGA 2015.
data publikacji: 2015-04-13 13:21
 
ROZŚPIEWANE NUTKI - XIII EDYCJA. PECHOWO NIE BYŁO!
13. edycja Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki ROZŚPIEWANE NUTKI wcale nie była taka pechowa, jak mogłaby wskazywać feralna ponoć liczba. Co prawda ze zgłoszonych 47 osób z powodu chorób dotarło o kilka mniej, ale i tak jurorzy – pani Ilona Kamecka jako przewodnicząca oraz panowie Leszek Pańczuk i Wojciech Kyc – mieli sporo pracy. Ostatecznie w poszczególnych kategoriach wiekowych podział miejsc był następujący: a/ szkoły podstawowe – I miejsce Dominika Pawłowska (Chojnów), II miejsca ex aequo Martyna Kuźniak (Rudna) i Bianka Pilitowska (Bolesławiec), III miejsca ex aequo Adrianna Kowalska (Lubin) i Olga Leonarska (Chojnów), b/ gimnazja – I miejsce Paulina Kurczab (Legnica), dwa równorzędne II miejsca Anna Chowaniec (Legnica) i Emilia Tchorowska (Złotoryja), dwa równorzędne III – Karolina Brylak i Marta Zatwarnicka (obie z Chojnowa), c/ szkoły ponadgimnazjalne – I miejsca ex aequo dla Benity Jóźwik i Kingi Wróbel (obie z Legnicy), II miejsce dla Pauliny Dojlido (Legnica), dwa równorzędne III miejsca Eni Halilović (Rudna) i Karolina Kuczab (Legnica). Cieszą aż 4 miejsca „na podium” uzyskane przez chojnowianki, zwłaszcza że trzy z nich uczęszczają do prowadzonej przy MOKSiR Pracowni Wokalnej Agnieszki Justyny Szumiło. Za udział dziękujemy wszystkim wykonawczyniom; za rok, na 14. edycji spotkamy się już w budynku przy ul. Małachowskiego 7.
data publikacji: 2015-03-31 10:05
 
Brąz dla Zespołu Tanecznego KARAMBOL
21 marca w Sosnowcu odbył się Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego WORLD DANCE. W 4 konkurencjach tanecznych wystartowało 125 zespołów z różnych zakątków Polski: Rzeszowa, Wrocławia, Tarnowa Opolskiego, Strzelec Opolskich, Opola, Cieszyna, Bielsko - Białej, Zawiercia, Rybnika, Knurowa, Andrychowa, Tychów, Siemianowic Śląskich, Oświęcimia, Chrzanowa, Jastrzębia Zdroju, Gliwic, Katowic, Jaworzna, Żor, Pyskowic, Wierzbicy, Popielowa, Łazisk Górnych, Sosnowca oraz Chojnowa. Nasze miasto reprezentował Zespół Taneczny KARAMBOL, który w kategorii formacje disco dance wywalczył brązowe medale. GRATULACJE!!!
data publikacji: 2015-03-26 14:07
 
XIII Ogólnopolski Konkurs Piosenki ROZŚPIEWANE NUTKI 2015
W zakładce ROZŚPIEWANE NUTKI 2015 znajduje się kolejność występów solistek.
data publikacji: 2015-03-20 11:27
 
<< nowsze | 85  | 86  | 87  | 88  | 89 | 90  | 91  | 92  | 93  | 94  | 95  | starsze >>

ZAPRASZAMY!!!
serwis jest częścią portalu miejskiego www.chojnow.eu przygotowanego przez MEDIART (w CMS) © przy współudziale Urzędu Miejskiego w Chojnowie