Zapraszamy na strony kina

Aktualności

„NARODOWE CZYTANIE 2018” w CHOJNOWIE
Zapraszamy na „Narodowe Czytanie 2018” - Stefan Żeromski „Przedwiośnie”, które odbędzie się 12 września o godz. 17.00 w MOKSiR w Chojnowie. Fragmenty „Przedwiośnia” czytane będą na scenie, przy specjalnie przygotowanej scenografii. W prezentacjach czytelniczych wystąpią mieszkańcy miasta: młodzież, przedstawiciele instytucji, stowarzyszeń, przedsiębiorców, firm, władz samorządowych i inni. Okazją do bliższego poznania autora tegorocznej lektury będzie rys biograficzny „Pamiętajmy o Żeromskim!: o pisarzu z uśmiechem”. Spotkanie zakończy koncert „Przedwojenne piosenki” w wykonaniu duetu: Malwiny Paszek i Tomasza Grdenia. Zespół jest laureatem nagrody „Złoty liść” 2017 XIV Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Retro „za podtrzymywanie przedwojennych tradycji muzycznych na scenie i stronę internetową StareMelodie.pl”. W ramach obchodów „Narodowego Czytania” odbędzie się także czytanie „Przedwiośnia” w chojnowskich szkołach – Gimnazjum nr 1, Gimnazjum nr 2 i Powiatowym Zespole Szkół - oraz akcja o charakterze happeningowym zapraszająca mieszkańców do uczestnictwa. Organizatorzy: Miejska Biblioteka Publiczna, Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji, Urząd Miejski. Partnerzy: Gimnazjum nr 1, Gimnazjum nr 2, Powiatowy Zespół Szkół w Chojnowie.
data publikacji: 2018-08-28 12:38
 
KINO ZAPRASZA TAKŻE W NIEDZIELĘ
Od początku września zmienia się nieco oferta filmowa dla mieszkańców. Do seansów w piątki i soboty dojdą także projekcje niedzielne. Już w najbliższy weekend do kina KULTURA będzie można się wybrać także w niedzielę. Seanse dla dzieci będą prezentowane w soboty i niedziele, seanse dla dorosłych - w piątki, soboty i niedziele. W związku z tym w niedzielę będzie także można korzystać z sali fitness i kręgielni oraz bilardu. Zapraszamy!
data publikacji: 2018-08-27 13:29
 
POROMANSUJMY PO RAZ KOLEJNY!
6 września br. zapraszamy na kolejną, siódmą już odsłonę Festiwalu Romansu Polsko-Rosyjskiego im. Lidii Nowikowej. Tym razem o godz. 19.00 w sali widowiskowej Domu Kultury zaprezentują się artyści zarówno doskonale już mieszkańcom Chojnowa znani, jak i ci, którzy będą u nas gościć po raz pierwszy. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy!
data publikacji: 2018-08-27 13:22
 
HISTORIE WYŁOWIONE Z DNA OCEANU
Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji oraz Miejska Biblioteka Publiczna w Chojnowie zapraszają na powarsztatowy pokaz muzyczno-teatralny „Historie wyłowione z dna oceanu”: 6 sierpnia, godz.11.00, MBP - wstęp wolny. Na spotkaniu zostanie zaprezentowany plon wakacyjnych warsztatów twórczych dla dzieci „Opowieści z głębin” prowadzonych w MOKSiR przez animatora kultury Karolinę Rosocką. Kilka fotek z warsztatów można obejrzeć tu...
data publikacji: 2018-08-05 14:48
 
BILET PRZEZ INTERNET? PROSZĘ BARDZO!
Dla wszystkich utyskujących na brak możliwości zakupu biletów do kina KULTURA przez Internet mamy dobrą wiadomość: SYSTEM JUŻ JEST! Wystarczy wpisać: https://bilety.chojnow.eu. Dostępne są już bilety na najbliższy weekend, czyli JURASSIC WORLD: UPADŁE KRÓLESTWO. Wystarczy wybrać dzień i godzinę seansu, zaznaczyć czy kupujemy bilet normalny, czy też ulgowy, zaznaczyć miejsce/a - i praktycznie już! Jeśli tylko nie zapomnimy dokonać płatności, na podany przez nas adres mailowy dotrą bilety. Trzeba je wydrukować i zgłosić się z nimi na seans. Wydaje się banalnie proste i mamy nadzieję, że takie też będzie. Jak będzie można kupować bilety? Od początku tygodnia, czyli od poniedziałku aż do dnia poprzedzającego seans. W dniu seansu bilety będzie można nabyć tylko tradycyjnie, czyli w kasie kina. Ponieważ najczęściej zapraszamy na seanse w piątki i soboty, więc sprzedaż internetowa funkcjonować będzie do czwartku (piątku). Jeśli ktoś z Państwa nie kupił jeszcze okularów do oglądania projekcji w systemie 3D, to po okulary trzeba się będzie udać do kasy kina.
data publikacji: 2018-07-30 12:19
 
<< nowsze | 26  | 27  | 28  | 29  | 30 | 31  | 32  | 33  | 34  | 35  | 36  | starsze >>

ZAPRASZAMY!!!
serwis jest częścią portalu miejskiego www.chojnow.eu przygotowanego przez MEDIART (w CMS) © przy współudziale Urzędu Miejskiego w Chojnowie