Zapraszamy na strony kina

Aktualności

PODLEWANIE BOISK - INFORMACJA
W związku z pytaniami o podlewanie przez MOKSiR obu płyt boisk przy ul. Małachowskiego informujemy, że odbywa się ono z wykorzystaniem własnych, wybudowanych tylko na te potrzeby studni i w żaden sposób nie uszczupla to zasobów miejskiej sieci wodociągowej.
data publikacji: 2018-07-09 10:36
 
Wakacje z MOKSiR :)
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wakacyjnych zajęć dla dzieci.
data publikacji: 2018-07-06 16:38
 
W MUZYCZNEJ KRAINIE SNÓW
Jak trafić do „Krainy muzycznych snów”? Okazuje się, że całkiem prosto. Wystarczy przyjść na koncert uczestników Pracowni Wokalnej Agnieszki Justyny Szumiło, by – jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, choć w przypadku muzyki lepiej byłoby mówić „batuty” – znaleźć się w cudownej, ożywczo świeżej przestrzeni dźwięków i słów. Spora, blisko 30. osobowa gromadka dzieci i młodzieży, zaprezentowała na scenie Domu Kultury w Chojnowie swe wokalne, a chwilami także ruchowe, talenty. Było i lirycznie, i dynamicznie. Z głosami brzmiącymi dojrzale, wyraziście, ale także takimi, które na scenie i przy mikrofonie stawiają pierwsze kroki. Wszystkim należą się duże brawa. Za pasję. Za odwagę pokonywania własnych słabości. Za szukanie własnej muzycznej drogi. A Pani Agnieszce ogromne wyrazy uznania. Za to, że potrafi mądrze tę pasję zaszczepiać i rozwijać. I za to, że wspiera swych podopiecznych w oswajaniu tremy, prowadząc ich po różnorodnych, muzycznych ścieżkach.
data publikacji: 2018-07-03 11:12
 
OPOWIEŚCI Z GŁEBIN. Warsztaty twórcze dla dzieci od 8 lat
Od 30.07 do 3.08 /codziennie od 10.00 do 13.00/ potrwają kolejne wakacyjne zajęcia dla dzieci. Tym razem w świat morskich głębin zaprosi uczestników Karolina Rosocka. O czym to będzie? "Gdzieś w głębinach oceanu, gdzie, być może, nie dociera już światło słoneczne, żyje, stara jak świat, kałamarnica olbrzymia. Jest tak potężna, że gdy tylko się poruszy, wzburza całe dno oceanu. Kałamarnica spogląda na świat swoimi wielkimi, smutnymi oczami. W jej ciele biją aż trzy serca. To bardzo uczuciowe stworzenie. Mieszka w głębinach od setek tysięcy lat, dlatego zna wszystkie historie świata... Jest już bardzo stara. Czasem, gdzieś z oddali, dochodzi do niej hipnotyczny śpiew syren, który koi jej obolałe i zmęczone już ciało". Dno oceanu kryje w sobie wiele historii, tych stworzonych i niestworzonych... Zapraszamy serdecznie na pięciodniowe warsztaty twórcze, w trakcie których zanurzymy się głęboko pod wodę, by zainspirować się niezwykłym i tajemniczym życiem oceanicznym. Będziemy opowiadać sobie historie, a dzięki zabawom i ćwiczeniom aktorskim, nauczymy się je dobrze opowiadać. Będziemy grać na archaicznych i etnicznych instrumentach i przygotujemy eksperymentalną orkiestrę oceaniczną. Stworzymy również elementy kostiumów, z papieru i materiałów recyklingowych, by na czas warsztatów zamienić w stworzenia morskie. Na zajęcia zapraszamy dzieci od 8 lat. Więcej informacji oraz zapisy w sekretariacie MOKSiR -u lub telefonicznie: 76/81 88 621 Zapraszamy serdecznie!
data publikacji: 2018-06-22 11:07
 
WAKACJE Z MOKSiR
Od 2 do 6 lipca zapraszamy dzieci w wieku 7 – 13 lat na wakacje z MOKSiR. W programie między innymi zajęcia sportowe, taneczne oraz plastyczne. Zapisy w sekretariacie MOKSiR w godzinach 8.00 – 16.00. Ilość miejsc ograniczona.
data publikacji: 2018-06-15 10:39
 
<< nowsze | 27  | 28  | 29  | 30  | 31 | 32  | 33  | 34  | 35  | 36  | 37  | starsze >>

ZAPRASZAMY!!!
serwis jest częścią portalu miejskiego www.chojnow.eu przygotowanego przez MEDIART (w CMS) © przy współudziale Urzędu Miejskiego w Chojnowie