Zapraszamy na strony kina

Aktualności

WAKACJE Z MOKSIR
Od 3 do 7 lipca w Miejskim Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Chojnowie odbyły się zajęcia dla dzieci z cyklu "WAKACJE Z MOKSIR". W tym roku były one wyjątkowe. Obok instruktorki MOKSiR prowadzili je studenci z Hongkongu, Tajlandii i Maroka. Dla Młodych Chojnowian przygotowali krótkie filmowe prezentacje swoich krajów a w proponowanych grach i zabawach zaznajamiali dzieci ze sposobami w jaki bawią się ich rówieśnicy w innych częściach świata. Obok tradycyjnych atrakcji jak kręgle i zabawy ruchowe były też wycieczki. Tym razem poznaliśmy Chojnów z wysoka, czyli z wieży ciśnień i Baszty Tkaczy. Przez cztery godziny dziennie grupa blisko 30 młodych chojnowian spędzała wakacyjny czas z MOKSiR.
data publikacji: 2017-07-07 13:40
 
WAKACJE Z MOKSIR
Od 3 do 7 lipca, o godz. 10.00 zapraszamy dzieci w wieku 7- 13 lat na wakacje z MOKSiR. W programie między innymi zajęcia sportowe, taneczne oraz plastyczne. Zapisy w poniedziałek 3 lipca przed zajęciami tylko z osobą dorosłą!!! Ilość miejsc ograniczona!!!
data publikacji: 2017-06-30 20:13
 
XIV OGÓLNOPOLSKIE DYKTANDO CHOJNOWSKIE
12 czerwca br. zapraszamy na XIV edycję DYKTANDA CHOJNOWSKIEGO.
data publikacji: 2017-06-07 10:04
 
DNI CHOJNOWA 2017
W tym roku święto miasta zaplanowano na 17 i czerwca. W sobotę warto zwrócić uwagę na prezentację dawnych rzemiosł bazujących na wykorzystaniu przyrody (w ramach Festiwalu Tkactwa i Rękodzieła Artystycznego), obejrzeć KOROWÓD OGRODÓW czy pośpiewać wspólnie z GOLEC uORKIESTRA - Gwiazdą tegorocznych Dni Chojnowa. Pierwszego dnia czeka nas jeszcze występ INESS. Dzień drugi otworzy "ekologiczna" BAMBINIADA, a potem w różnych muzycznych konfiguracjach przypomną się mieszkańcom państwo Grażyna i Roman SZKLARSCY. Zapraszamy też do wzięcia udziału w imprezach, które tradycyjnie już towarzyszą Dniom Chojnowa przez cały czerwiec.
data publikacji: 2017-06-01 15:24
 
ŻYJ ZGODNIE Z PRZYRODĄ
MOKSiR zaprasza do udziału w działaniach edukacyjnych, popularyzujących w różny sposób wiedzę o przyrodzie, a ściślej jej niewielkim, acz znaczącym elemencie - entomologii. Prelekcje, spotkania z pszczelarzem, konkursy plastyczne czy wokalne adresowane są przede wszystkim do dzieci i młodzieży z miasta i gminy wiejskiej Chojnów, ale i dorośli będą mieli okazję sprawdzić swą wiedzę - czy to w ramach ogólnopolskiego DYKTANDA CHOJNOWSKIEGO, czy też biorąc udział lub przypatrując się warsztatom prezentującym współdziałanie człowieka i przyrody w dawnych czasach (w ramach Dni Chojnowa 2017).
data publikacji: 2017-06-01 15:15
 
<< nowsze | 47  | 48  | 49  | 50  | 51 | 52  | 53  | 54  | 55  | 56  | starsze >>

ZAPRASZAMY DO KINA OD 4 CZERWCA 2021 ROKU.
serwis jest częścią portalu miejskiego www.chojnow.eu przygotowanego przez MEDIART (w CMS) © przy współudziale Urzędu Miejskiego w Chojnowie