Zapraszamy na strony kina

Aktualności

O SZACHOWE MISTRZOSTWO CHOJNOWA - wyniki
Dnia 27 czerwca 2015 r. Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chojnowie zorganizował Ogólnopolski Turniej Szachowy o Mistrzostwo Chojnowa w ramach Dni Chojnowa 2015.  Turniej rozegrano systemem szwajcarskim na dystansie 9 rund, tempo 15 min. na zawodnika. Do rozgrywek zgłosiło się 25 zawodników. Najliczniejszą grupę stanowili dorośli, ale nie zabrakło też dzieci i młodzieży. Zawody przebiegały w miłej atmosferze, choć nie zabrakło zaciętych i pełnych emocji partii. Pierwsze miejsce zajął p. Marian Barabasz, zdobywając 8,0 pkt., drugie p. Janusz Węglarz - 7,5 pkt., trzecie p. Marek Kozioł - 6,0 pkt. (wszyscy otrzymali dyplomy + puchar + i nagrody finansowe). Najlepszą zawodniczką została Dominika Gorczyca. W kat. kl. IV-VI wygrał Wiktor Lewandowski, a w kat. kl. I-III Bartłomiej Róg (wszyscy otrzymali dyplomy + puchary). Wszystkim uczestnikom gratulujemy! Do zobaczenia na kolejnych zawodach. Sędzią rozgrywek był p. Stanisław Róg. 
data publikacji: 2015-06-22 08:31
 
XVI STONOGA ZATAŃCZYŁA W NOWYM DOMU KULTURY
XVI edycja Ogólnopolskiego Turnieju Zespołów Tanecznch STONOGA odbyła się już w zmodernizowanym i rozbudowanym budynku Domu Kultury. W 3 kategoriach tanecznych (a w każdej z nich w 3 kat. wiekowych) konkurowało ze sobą ponad 40 prezentacji. Wszystkie piękne, wszystkie zrodzone z pasji i miłości do tańca zarówno instruktorów, jak i młodych tancerzy. Jurorzy (Katarzyna Krawczonek, Kamila Kociałkowska i Paweł Klimek) mieli więc trudny orzech do zgryzienia. Ostatecznie tytuły podzielono następująco: Kat. disco. Do lat 11 - I miejsce Mały Brooklyn, II miejsce Mały Karambol, III miejsce Mały Karambol II. Wyróżnienia trafiły do Mini Brooklynu i formacji Amigos. Wśród 12-15 latków I miejsce wytańczył Karambol, II przypadło Brooklyn Junior. Wreszcie najstarsi, czyli powyżej 15 lat - Grand Prix dla Brooklynu, I miejsce One Beat, wyróżnienie V.I.P. Kat. street dance. Do 11 lat - I miejsce Mini Respekt, II miejsce Bez Kitu, III miejsce Małe Jumpy. Wyróżnienie - Cykady Mini. W gronie 12-15 latków I miejsce Shadows, II miejsce No Name, III miejsce Jump Junior. Grand Prix w tej kategorii przyznano formacji Chillout. Wśród najstarszych (powyżej 15 lat) I miejsce zdobyła grupa Remember the Feeling, II miejsce V.I.P., III miejsce Jump. Przyznano też wyróżnienia indywidualne - dla Kacpra Stycznia z Shadows, Natalii Misiaczek i Marka Bratkowskiego z Remember the Feeling, Patrycji Otockiej z Fever D.G. Kat. inne formy tańca. Do 11 lat - I miejsce Cykady Mini. 12-15 lat - I miejsce Blue Stars, II miejsce Cykady, III miejsce Luz. Powyżej 15 lat - I miejsce Pracownia Tańca Współczesnego BOK MCC, II miejsce Propsy Street Dance Academy. Wyróżnienia indywidualne trafiły do Gracjana Szumińskiego z Propsy Street Dance Academy i Leny Zacharewicz z No Name.
data publikacji: 2015-06-16 10:55
 
Dni Chojnowa 2015
W dniach 19-21 czerwca 2015 roku odbędą się w naszym mieście obchody Dni Chojnowa 2015. Zapraszamy gorąco wszystkich mieszkańców oraz gości.
data publikacji: 2015-06-11 13:06
 
3.EDYCJA SKORA SONG
W najbliższy piątek 12 czerwca br. zapraszamy na 3. już edycję Ogólnopolskiego Festiwalu Chórów Młodzieżowych SKORA SONG. Patronat honorowy objął nad festiwalem chojnowski tenor Bogusław Bidziński, a prezentacji zespołów będzie można wysłuchać w kościele pw. św. Ap. Piotra i Pawła w Chojnowie. Początek - godz. 10.30
data publikacji: 2015-06-09 09:50
 
KONKURS PLASTYCZNY-" MASKA TEATRALNA".
Ze względu na organizację uroczystego otwarcia budynku MOKSiR ogłoszenie wyników, wręczenie nagród i wystawa pokonkursowa odbędzie się w nieco późniejszym terminie. O konkretnej dacie poinformujemy autorów zgłoszonych prac. Przepraszamy.
data publikacji: 2015-05-27 10:47
 
<< nowsze | 89  | 90  | 91  | 92  | 93 | 94  | 95  | 96  | 97  | 98  | starsze >>

ZAPRASZAMY DO KINA OD 4 CZERWCA 2021 ROKU.
serwis jest częścią portalu miejskiego www.chojnow.eu przygotowanego przez MEDIART (w CMS) © przy współudziale Urzędu Miejskiego w Chojnowie