Zapraszamy na strony kina

Aktualności

TEN WSTRĘTNY KORONAWIRUS - wyniki
Czternastu uczestników zmierzyło się z koronawirusem, przedstawiając jego groźny wizerunek. Wszystkie prace były oryginalne i wszystkie zasłużyły na nagrodę. Jest nią, podobnie jak w ostatnim konkursie, talon - wejściówka na wybrany film. Gratulujemy!!! Po wznowieniu działalności kina zapraszamy po odbiór nagród: Natalię Jarosz,Annę Banasik, Julitę Grzesiak, Martynę Łosińską, Gabriela Kuczerkę, Hannę Seweryniak, Alicję Kawę, Szymona Kozubskiego, Igora Jagielskiego, Jędrzeja Kobisa, Zofię Marciniszyn, Karolinę Zawadzką, Piotra Kuczerkę i Hanię Banasik.
data publikacji: 2020-04-17 22:21
 
STONOGA 2020
Kolejny ogólnopolski konkurs organizowany przez MOKSiR to „Stonoga”. W maju – tak jak planowaliśmy – z pewnością nie uda się jej przeprowadzić… Dla wszystkich spragnionych tańca mamy coś na pocieszenie. Nasze własne stonogi zatańczyły dla Was na scenie domu kultury. Mamy nadzieję, że zechcecie się włączyć do pląsów!!! Tutaj znajdziecie filmik, jak stworzyć sympatycznego stwora https://www.youtube.com/watch?v=c076NnYqVuY Gdy będzie gotowy, wystarczy tylko znaleźć odpowiednią muzykę, poćwiczyć taneczny układ, poprosić kogoś o rejestrację i – wysłać filmik do nas na facebookowy adres MOKSiR. Hollywood już czeka!!! Miłej zabawy!!! Zatańczyły: Stonoga Jagoda i Stonoga Magda 🤩 Muzyka: Safri Duo
data publikacji: 2020-04-17 10:15
 
„Rozśpiewane nutki”
Tegoroczne „Rozśpiewane nutki” z wiadomych przyczyn zmuszeni byliśmy przesunąć. Mamy nadzieję, że z rozśpiewanymi gośćmi z całej Polski uda nam się spotkać jeszcze w tym roku. Może jesienią? Żeby jednak nie zasypywać dźwięków w koronawirusowym pyle, proponujemy WSZYSTKIM chojnowianom wokalną zabawę na tu i teraz. Wystarczy wybrać znany, najlepiej polski, utwór i zaśpiewać go z podkładem bądź a capella przed kamerką własnego smartfona. Nie zapomnijcie tylko włączyć nagrywania!. A potem przesyłamy prezentację na facebookowy adres MOKSiR – i już. Każdego dnia będziemy zamieszczać Wasze propozycje i kibicować wiernie w rozwoju kariery! Jeśli chcesz zawładnąć scenami Polski i świata – odważ się! Zrób pierwszy krok i przyślij nam filmik! Na zwycięzców czeka SŁAWA!!!
data publikacji: 2020-04-17 09:18
 
TEN WSTRĘTNY KORONAWIRUS - mamy pierwszy wizerunek
Czy tak właśnie wygląda? Do końca nie wiadomo, ale dziękujemy Natalii za plastyczną próbę zdemaskowania antybohatera ostatnich dni. I oczywiście - czekamy na następne prace.
data publikacji: 2020-03-30 14:32
 
TEN WSTRĘTNY KORONAWIRUS!
Tym razem chcemy Was zaprosić do pokazania najczarniejszego z ostatnio czarnych charakterów. Spróbujcie namalować portret koronawirusa. To, że trudno go dostrzec tylko zwiększa szanse na Waszą kreatywność! Pamiętajcie, że oprócz rysunków mogą to być także kompozycje przestrzenne. Oczami wyobraźni już widzimy portrety koronawirusa, które nadeślecie i... zaczynamy się ich bać :) Podobnie jak poprzednio mamy 4 kat. wiekowe, podobnie też nagrodami będą karnety wstępu do kina, a na prace czekamy do czwartku 2 kwietnia br.
data publikacji: 2020-03-27 15:41
 
<< nowsze | 7  | 8  | 9  | 10  | 11 | 12  | 13  | 14  | 15  | 16  | 17  | starsze >>

ZAPRASZAMY!!!
serwis jest częścią portalu miejskiego www.chojnow.eu przygotowanego przez MEDIART (w CMS) © przy współudziale Urzędu Miejskiego w Chojnowie