Zapraszamy na strony kina

Aktualności

BEZIMIENNI BOHATEROWIE - WYNIKI
Na pierwszą odsłonę naszego konkursu z serii #pozostanwdomuwChojnowie, który dedykowaliśmy wszystkim bezimiennym bohaterom walki z koronawirusem wpłynęło... 8 prac. Dziękujemy wszystkim, którzy podjęli się trudu ukazania, swoistego sportretowania tych osób/zawodów. Uznaliśmy, że wszyscy otrzymają od nas w nagrodę talon - wejściówkę do kina na wybrany przez nich film! Jedyny minus - trzeba się uzbroić w odrobinę cierpliwości. Kino zacznie działalność, gdy minie czas pandemii. Po odbiór wejściówek zaprosimy wtedy: Alicję Kawę i Szymona Kozubskiego (przedszkola), Natalię Jarosz i Hannę Seweryniak (kl. 1-3), Alicję Dziewałtowską (kl. 4-6) i Julię Jarosz, Gabriela Kuczerkę oraz Martynę Łosińską (kl. 7-8).. Jeszcze raz dziękujemy i zapraszamy do udziału w nowym konkursie!
data publikacji: 2020-03-27 15:27
 
BEZIMIENNI BOHATEROWIE - pierwsze prace
Pojawiły się pierwsze prace w ogłoszonym pzez MOKSiR konkursie plastycznym BEZIMIENNI BOHATEROWIE. Na kolejne czekamy do czwartku do godz. 24:00
data publikacji: 2020-03-23 09:00
 
BEZIMIENNI BOHATEROWIE - KONKURS PLASTYCZNY
Wszystkie dzieci w wieku przedszkolnym oraz uczniów szkół podstawowych zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym zorganizowanym w ramach akcji #zostanwdomuwChojnowie. Szczegóły wszyscy zainteresowani znajdą w regulaminie konkursu. Co tydzień w piątek będziemy ogłaszać inny temat - hasło przewodnie konkursu. Na prace - zdjęcie w formacie jpg. ewentualnie skan obrazka w tym samym formacie - czekamy do kolejnego czwartku. W piątek ogłaszamy wyniki, podając jednocześnie nowy temat. Zależy nam BARDZO na uruchomieniu wyobraźni, na kreatywności w ukazywaniu proponowanych tematów. Sięgnijcie po farby, pędzle i kredki. Albo nożyce i papier. Albo też różnego rodzaju akcesoria, np. kuchenne, z których stworzycie opowieść. Potem, wykorzystując aparat (np. w telefonie) zróbcie zdjęcie (pamiętajcie o dobrym oświetleniu) i wraz ze zgodą prześlijcie na nasz adres - mdk_chojnow@wp.pl. Zwycięzcy każdej kategorii dostaną bilety do kina na wybrane przez siebie seanse. Co tydzień zaproponujemy Wam nowy temat, więc zwycięzców spodziewamy się wielu. Pierwszy temat to BEZIMIENNI BOHATEROWIE. Dotyczy oczywiście tych wszystkich, którzy w trudnym czasie pandemii niosą pomoc innym ludziom - lekarzy, pielęgniarki, ratowników medycznych, laborantów, strażaków, policjantów... Tych co w pracy dostarczają do sklepów produkty spożywcze, tych którzy gotują posiłki dla innych... Nie sposób wymienić wszystkich. Spróbujmy pokazać, jak walczą z koronawirusem dla naszego wspólnego dobra. Liczymy na Waszą pomysłowość i wykorzystanie do stworzenia prac tego, co znajdziecie we własnych domach. 3majcie się!
data publikacji: 2020-03-19 14:28
 
MOKSIR ZAWIESZA DZIAŁALNOŚĆ
W związku z epidemią koronawirusa SARS-CoV-2 oraz Zarządzeniem Burmistrza Miasta Chojnowa Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chojnowie zawiesza wszelkie formy działalności związanej z udostępnianiem mieszkańcom sal i pomieszczeń w Domu Kultury. Do 19 kwietnia br. (z możliwością przedłużenia) od dziś NIE DZIAŁAJĄ: kręgielnia, sala fitness, kino, wszystkie formy zajęć do- i popołudniowych. Za utrudnienia przepraszamy! W pilnych sprawach z MOKSiR można się kontaktować drogą mailową: mdk_chojnow@wp.pl lub telefonicznie - 76/8188621. DUŻO ZDROWIA WSZYSTKIM!!!
data publikacji: 2020-03-11 11:46
 
ROZŚPIEWANE NUTKI - PO RAZ 18.
Na 25 kwietnia 2020 zaplanowaliśmy tegoroczną odsłonę Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki ROZŚPIEWANE NUTKI. Zainteresowani szczegóły znajdą w zakładce ROZŚPIEWANE NUTKI 2020. Zapraszamy!
data publikacji: 2020-03-06 09:24
 
<< nowsze | 6  | 7  | 8  | 9  | 10 | 11  | 12  | 13  | 14  | 15  | 16  | starsze >>

ZAPRASZAMY!!!
serwis jest częścią portalu miejskiego www.chojnow.eu przygotowanego przez MEDIART (w CMS) © przy współudziale Urzędu Miejskiego w Chojnowie