Zapraszamy na strony kina

Aktualności

QUIZ- MUZYKA FILMOWA 🎥
Potrafisz przywołać w pamięci muzykę z takich filmów jak „Szczęki”, „Gwiezdne wojny” czy „Top Gun”? Wspaniale! Ten quiz jest dla Ciebie! Jednak ostrzegam- nie będzie tak łatwo! ;) Powodzenia!
data publikacji: 2020-06-26 08:01
 
POŁAM PIÓRO NA WAKACJACH!
Serwis dyktanda.pl serdecznie zaprasza na drugą edycję konkursu ortograficznego, pod nazwą „Wakacyjny Mistrz Ortografii". Przeznaczony jest on dla osób, którym rozwiązywanie dyktand sprawia przyjemność. Konkurs startuje już w piątek 26 czerwca, będzie on trwał aż do 7 września 2020 r. Oprócz mistrzowskich tytułów i dyplomów, na laureatów czekają cenne nagrody. W puli nagród czeka ponad 90 atrakcyjnych paczek z nagrodami. Znajdą się w nich m.in.: konsola do gier Xbox One X, hulajnoga elektryczna Mi Electric Scooter, dron X-Bee Drone 9.5 GPS, książki, sprzęt wakacyjny, gry video i wiele, wiele innych. Udział w konkursie i korzystanie ze strony są całkowicie bezpłatne. Przyłączcie się do zabawy i uczcie się ortografii z przyjemnością! Konkurs podzielony będzie na 5 dwutygodniowych etapów + Wielki Finał, który wyłoni Wakacyjnego Mistrza Ortografii. Uczestnicy rywalizować będą w pięciu kategoriach wiekowych: klasy 1-3, 4-6, 7-8, szkoła średnia, dorośli. Im więcej dyktand uczestnik rozwiąże poprawnie, tym więcej punktów zdobędzie, co wpłynie na wyższą pozycję w rankingu. Serdecznie zachęcamy również do aktywnego śledzenia facebook.com/dyktandapl/, gdzie zorganizujemy dodatkowy konkurs niespodziankę. Szczegółowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie: https://dyktanda.pl/mistrz_ortografii_i.html . Nagrody otrzyma co najmniej 90 uczestników konkursu "Wakacyjny Mistrza Ortografii". 75 nagród przyznamy podczas rozgrywek w etapach, a 15 w Wielkim Finale. Każdego dnia zgłaszają się do nas nowi sponsorzy, dlatego nie wykluczamy powiększenia liczby nagród.
data publikacji: 2020-06-25 07:55
 
Głosuj na KARAMBOL ! 😁🤩
Zespół taneczny KARAMBOL i Radio Wrocław zapraszają do zabawy - TOP5 dolnośląskich grup tanecznych [GŁOSOWANIE] Codziennie można oddać jeden głos. Zwycięża grupa, która uzbiera ich najwięcej. Głosowanie potrwa do 4 lipca br., do godziny 15.30 link: https://www.radiowroclaw.pl/articles/view/97286/TOP5-dolnoslaskich-grup-tanecznych-GLOSOWANIE
data publikacji: 2020-06-23 10:56
 
GALERIA PRZY OKAZJI zaprasza do internetu 🎨🖌🖼
W szóstej odsłonie prezentujemy prace Pana Jana Włodarskiego.
data publikacji: 2020-06-22 12:17
 
KONCERTOWANIE NA EKRANIE
Szanowni Państwo, Zwracamy się z wielką prośbą o zamieszczenie informacji o projekcie #koncertowanienaekranie na Państwa stronie oraz profilu społecznościowym. Poniżej przesyłamy kluczowe informacje o projekcie. Z góry dziękujemy za Państwa życzliwość i pomoc w przekazaniu informacji. Z pozdrowieniami Paweł Cichecki Stowarzyszenie Academia https://www.facebook.com/pg/KoncertowanieNaEkranie/about/?ref=page_internal zgłoszenia : koncertowanienaekranie@gmail.com #KoncertowanieNaEkranie to cykl koncertów zrealizowanych bez udziału publiczności, zarejestrowanych w formie video i umieszczonych w sieci. Projekt jest szansą dla zespołów, które w roku 2020 planowały zadebiutować na polskiej scenie muzycznej, wydać płytę lub wyruszyć w trasę koncertową, a obecna sytuacja związana z wprowadzeniem stanu zagrożenia epidemicznego przekreśliła ich plany. Planujemy zrealizować cykl co najmniej 10 koncertów (ilość koncertów może wzrosnąć proporcjonalnie do sumy pozyskanych środków). Zwracamy koszty przejazdu ( do 1.000 zł na zespół), gwarantujemy zakwaterowanie oraz gotowy materiał filmowo – muzyczny, który zostanie zarejestrowany do wykorzystania na własny użytek zespołu. Nagrania z koncertów będą ukazywać się cyklicznie jako premiera na portalu YouTube. Finalny materiał filmowy będzie przygotowany również dla ON. Zgłoszenia przyjmujemy od 15 czerwca 2020 r. do zakończenia projektu. Decyduje kolejność zgłoszeń oraz dobór wg. klucza ustalonego przez komisję konkursową. Projekt realizowany w ramach konkursu „Kultura w sieci” Narodowego Centrum Kultury oraz Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, przy współpracy ze Strefą Kultury Studenckiej i Działu ds. ON Uniwersytetu Szczecińskiego.
data publikacji: 2020-06-09 12:33
 
<< nowsze | 1  | 2  | 3 | 4  | 5  | 6  | 7  | 8  | 9  | 10  | 11  | starsze >>

ZAPRASZAMY!!!
serwis jest częścią portalu miejskiego www.chojnow.eu przygotowanego przez MEDIART (w CMS) © przy współudziale Urzędu Miejskiego w Chojnowie