Zapraszamy na strony kina

Aktualności

CHOJNÓW - WIOSENNE PRZYBLIŻENIA /KONKURS FOTOGRAFICZNY/
Zapraszamy chojnowian do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym pn. "Chojnów - wiosenne przybliżenia". Zależy nam na zdjęciach, które pozwolą pokazać charakterystyczne dla miasta budowle czy miejsca w pięknej, wiosennej szacie. Nad konkursem patronat objął Burmistrz Miasta Chojnowa, a medialnie wspierać nas będą: "Gazeta Chojnowska", oficjalna strona miejska www.chojnow.eu oraz portal chojnow.pl Konkurs potrwa do końca czerwca. Szczegóły znajdziecie Państwo w załączniku.
data publikacji: 2021-03-22 09:49
 
TELEFON DZIAŁA, ZWIĘKSZAJĄ SIĘ OBOSTRZENIA
Miło nam poinformować, że w dniu wczorajszym usunięto awarię kabla telefonicznego i można się z MOKSiR kontaktować także korzystając z numeru: 76/8188621. Wprowadzone od 20 marca br. obostrzenia spowodują, że kino będzie nieczynne, natomiast z obiektów sportowych na wolnym powietrzu (boisko ze sztuczną nawierzchnią) korzystać będą mogli tylko sportowcy zawodowi.
data publikacji: 2021-03-18 10:06
 
USZKODZONY KABEL TELEFONICZNY
W związku z awarią telefonu stacjonarnego MOKSiR (uszkodzony kabel telefoniczny) prosimy o kontaktowanie się z placówką drogą mailową - mdk_chojnow@wp.pl. Za utrudnienia przepraszamy!
data publikacji: 2021-03-04 13:01
 
ZŁOTE GLOBY DLA "CO W DUSZY GRA"
W najbliższy weekend kino KULTURA zaprasza na film "Co w duszy gra". Piękna animacja ze studia Disney/Pixar została właśnie uhonorowana aż dwoma Złotymi Globami - dla najlepszego filmu animowanego oraz za najlepszą muzykę! Chcesz poprawić nastrój swój i swoich bliskich - wybierz się do kina! koniecznie!!!
data publikacji: 2021-03-02 07:45
 
KINO "KULTURA" - START ZA TYDZIEŃ
W przyszłym tygodniu (19-21.02.2021) spróbujemy ponownie zaprosić chojnowian do kina. Oczywiście w ograniczonych epidemią covid-19 warunkach, co w naszej sytuacji oznacza, iż dostępne będzie co drugie miejsce (97 na seans), wydłużą się też przerwy pomiędzy projekcjami. Bilet będzie można nabyć przez internet lub w kasie kina (na godzinę przed pierwszym seansem). Na pierwsze po przerwie spotkanie z X Muzą proponujemy dorosłym "Małe szczęścia" - pełną ciepłego humoru francuską komedię. Dzieciom i młodzieży oferujemy "Pinokia". Mieliśmy go już w ofercie tuż przed zamknięciem kin. Na seansach miała pojawić się młodzież szkolna, ale decyzja rządu sprawiła, iż stało się to niemożliwe. Zainteresowani będą więc mogli zobaczyć najnowszą ekranizację kultowej baśni Carlo Collodiego. Ponieważ dystrybutorzy wprowadzają na razie bardzo mało filmów (przed pandemią 30-40 miesięcznie; obecnie 4-5...), zdecydowaliśmy, że zapraszać będziemy do kina KULTURA co dwa tygodnie, a więc kolejna szansa na wizytę przed dużym ekranem będzie dopiero w marcu.
data publikacji: 2021-02-11 13:28
 
<< nowsze | 1  | 2  | 3  | 4  | 5 | 6  | 7  | 8  | 9  | 10  | starsze >>

ZAPRASZAMY DO KINA OD 4 CZERWCA 2021 ROKU.
serwis jest częścią portalu miejskiego www.chojnow.eu przygotowanego przez MEDIART (w CMS) © przy współudziale Urzędu Miejskiego w Chojnowie