Aktualności

zdjęcie zespołu na niebieskim tle

KONCERT KOLĘD PECTUS

Tych Panów nie trzeba specjalnie przedstawiać. Czwórka niesamowicie uzdolnionych braci zawita do Chojnowa aby wspólnie pokolędować. Zapraszamy na niezwykły koncert podczas którego zabrzmią najpiękniejsze znane i lubiane kolędy.
Koncert odbędzie się 7.01.2024r. w Kościele pw.św. Ap. Piotra i Pawła w Chojnowie o godz. 16.00

2023-12-20 12:29

TEKST OBRAZEK ŚWIĄTECZNY

JARMARK ŚWIĄTECZNY

Gorąco zapraszamy na chojnowski jarmark już w tę niedzielę o godz. 15.00
Będą wystawcy z ręcznie robionymi ozdobami, stroikami, świeczkami. O muzyczną stronę wydarzenia zadbają nasi lokalni artyści Chór Skoranta, Michał Kowal Kowalczyk i Piotr Suchecki. Tradycją jest także wizyta prawdziwej, góralskiej kapeli, która czerpie inspiracje z dawnych zwyczajów ludowych górali żywieckich. Niesamowitego klimatu dodają instrumenty na których grają m.in. piszczały pasterskie, okaryny, trąbity, dudy.

2023-12-04 12:29

Chojnowskie obchody Święta Niepodległości

Zapraszamy do wspólnego świętowania!
Obchody Narodowego Święta Niepodległości rozpoczniemy tradycyjnie Mszą św. i uroczystościami pod Obeliskiem. W tym roku uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 w Chojnowie przygotowali program artystyczny na który zapraszają do Domu Schrama.
Z kolei 12 listopada czeka nas niezwykłe wydarzenie. Artyści z Filharmonii Karkonoskiej zaproszą nas w podróż pełną emocji i artystycznych doznań. Chopin przez Dolny Śląsk to niezwykły projekt muzyczny łączący doskonałe wykonanie i magię dźwięków Fryderyka Chopina.
Serdecznie zapraszamy!

2023-11-04 15:45

Koncert Plug'n'Blues

Nie pozwolimy Wam się nudzić tej jesieni

2023-11-03 10:35

75- lecie PZChiO Odział Dolnośląski

Już w tę sobotę o godz. 16.00 zapraszamy Państwa na niecodzienne wydarzenie. 4 listopada swoje 75 urodziny świętował będzie Oddział Dolnośląski Polskiego Związku Chórów i Orkiestr. W spotkaniu udział wezmą przedstawiciele Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego oraz Lubuskiego, władze głównego Zarządu PZChiO oraz delegacje członków wszystkich zespołów zrzeszonych w PZChiO. W części artystycznej wystąpią: chór reprezentacyjny PZChiO, Legnicka Dziecięco-Młodzieżowa Orkiestra Dęta oraz Zespół "Mała Estrada" z MDK w Lubaniu.

2023-10-30 13:52

serwis jest częścią portalu miejskiego www.chojnow.eu przygotowanego przez MEDIART (w CMS) © przy współudziale Urzędu Miejskiego w Chojnowie