Zapraszamy na strony kina

Aktualności

W KRAINIE MUZYCZNYCH SNÓW
W trakcie koncertu "Chojnowianie - Chojnowianom" spora część mieszkańców naszego miasta mogła słuchać i oklaskiwać m.in. dzieci i młodzież biorących udział w zajęciach w chojnowskim oddziale Pracowni Wokalnej Agnieszki Justyny Szumiło. 23 czerwca br. o godz. 13.00 w Domu Kultury będzie okazja do kolejnego spotkania z adeptami sztuki wokalnej. W koncercie W KRAINIE MUZYCZNYCH SNÓW zaprezentują się nie tylko chojnowianie. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy!
data publikacji: 2018-06-13 07:50
 
ZA NAMI XV CHOJNOWSKIE DYKTANDO
Blisko 150 osób - dzieci, młodzieży i dorosłych - zdecydowało się spróbować w tym roku swych sił w ortograficznych zmaganiach. Prezentujemy listę zwycięzców i miejsc IV-X. Uroczyste wręczenie nagród nastąpi w trakcie Dni Chojnowa w dniu 9 czerwca 2018, ok. godz. 17.30 na scenie w rynku.
data publikacji: 2018-06-06 08:24
 
DNI CHOJNOWA 2018 - REGULAMIN IMPREZY
Już w najbliższą sobotę i niedzielę obchodzić będziemy święto miasta - DNI CHOJNOWA 2018. Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem tego wydarzenia.
data publikacji: 2018-06-04 08:09
 
KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH
W związku ze zmianą przepisów dotyczących ochrony danych osobowych i rozpoczęciem stosowania od dnia 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych "RODO") informujemy, że: 1. Administratorem danych osobowych Osób biorących udział w przedsięwzięciach kulturalnych, rekreacyjnych i edukacyjnych jest Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chojnowie z siedzibą w Chojnowie, ul. Małachowskiego 7, 59-225 Chojnów (dalej: „MOKSiR”). 2. W MOKSiR w miejsce ABI będzie powołany Inspektor Ochrony Danych w terminie do dnia 31.08.2018 r. 3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a, b, c, d RODO oraz ustawy o organizowaniu i prowadzeniu działalności kulturalnej, 4. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są w celach: (1) zapewnienia możliwości korzystania z oferty MOKSiR (kręgielnia, fitness, bilard, kino, sekcje), (2) organizacji przedsięwzięć o charakterze kulturalnym, rekreacyjnym i edukacyjnym, (3) statystycznych, (4) rozpatrzenia skarg i wniosków, dochodzenia i obrony w razie zaistnienia wzajemnych roszczeń - podstawą prawną przetwarzania danych jest prawnie uzasadniony interes MOKSiR, (5) wysyłki informacji o działalności drogą elektroniczną - wyłącznie w przypadku wyrażenia zgody przez Użytkownika. 5. W związku z przetwarzaniem danych w celach, o których mowa w pkt 4 odbiorcami Pani/Pana danych osobowych mogą być podmioty dostarczające i wspierające systemy komputerowe MOKSiR w celu obsługi, 6. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres korzystania z usług MOKSiR, a po tym okresie przechowywane przez przez czas w zakresie wymaganym przez przepisy prawa lub dla zabezpieczenia ewentualnych roszczeń, lub do czasu cofnięcia udzielonej zgody. 7. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. 8. W przypadku wątpliwości związanych z przetwarzaniem danych osobowych może Pani/Pan zwrócić się do MOKSiR z prośbą o udzielenie informacji. Niezależnie od powyższego ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do UODO gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy RODO. 9. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne w celu dokonania zapisu do MOKSiR (wydania KARTY KLUBOWEJ MOKSiR) i uczestnictwa w oferowanych dzięki niej działaniach kulturalnych, rekreacyjnych i edukacyjnych. 10. Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą profilowane. Chojnów, dnia 25.05.2018 r.
data publikacji: 2018-05-25 12:00
 
XIX Ogólnopolski Turniej Zespołów Tanecznych STONOGA
Zapraszamy wszystkich uczestników oraz sympatyków STONOGI do obejrzenia zdjęć oraz filmików z występów w zakładkach: Galeria oraz Filmy
data publikacji: 2018-05-23 14:44
 
<< nowsze | 28  | 29  | 30  | 31  | 32 | 33  | 34  | 35  | 36  | 37  | 38  | starsze >>

ZAPRASZAMY!!!
serwis jest częścią portalu miejskiego www.chojnow.eu przygotowanego przez MEDIART (w CMS) © przy współudziale Urzędu Miejskiego w Chojnowie