Zapraszamy na strony kina

Aktualności

„Rozśpiewane nutki”
Tegoroczne „Rozśpiewane nutki” z wiadomych przyczyn zmuszeni byliśmy przesunąć. Mamy nadzieję, że z rozśpiewanymi gośćmi z całej Polski uda nam się spotkać jeszcze w tym roku. Może jesienią? Żeby jednak nie zasypywać dźwięków w koronawirusowym pyle, proponujemy WSZYSTKIM chojnowianom wokalną zabawę na tu i teraz. Wystarczy wybrać znany, najlepiej polski, utwór i zaśpiewać go z podkładem bądź a capella przed kamerką własnego smartfona. Nie zapomnijcie tylko włączyć nagrywania!. A potem przesyłamy prezentację na facebookowy adres MOKSiR – i już. Każdego dnia będziemy zamieszczać Wasze propozycje i kibicować wiernie w rozwoju kariery! Jeśli chcesz zawładnąć scenami Polski i świata – odważ się! Zrób pierwszy krok i przyślij nam filmik! Na zwycięzców czeka SŁAWA!!!
data publikacji: 2020-04-17 09:18
 
TEN WSTRĘTNY KORONAWIRUS - mamy pierwszy wizerunek
Czy tak właśnie wygląda? Do końca nie wiadomo, ale dziękujemy Natalii za plastyczną próbę zdemaskowania antybohatera ostatnich dni. I oczywiście - czekamy na następne prace.
data publikacji: 2020-03-30 14:32
 
TEN WSTRĘTNY KORONAWIRUS!
Tym razem chcemy Was zaprosić do pokazania najczarniejszego z ostatnio czarnych charakterów. Spróbujcie namalować portret koronawirusa. To, że trudno go dostrzec tylko zwiększa szanse na Waszą kreatywność! Pamiętajcie, że oprócz rysunków mogą to być także kompozycje przestrzenne. Oczami wyobraźni już widzimy portrety koronawirusa, które nadeślecie i... zaczynamy się ich bać :) Podobnie jak poprzednio mamy 4 kat. wiekowe, podobnie też nagrodami będą karnety wstępu do kina, a na prace czekamy do czwartku 2 kwietnia br.
data publikacji: 2020-03-27 15:41
 
BEZIMIENNI BOHATEROWIE - WYNIKI
Na pierwszą odsłonę naszego konkursu z serii #pozostanwdomuwChojnowie, który dedykowaliśmy wszystkim bezimiennym bohaterom walki z koronawirusem wpłynęło... 8 prac. Dziękujemy wszystkim, którzy podjęli się trudu ukazania, swoistego sportretowania tych osób/zawodów. Uznaliśmy, że wszyscy otrzymają od nas w nagrodę talon - wejściówkę do kina na wybrany przez nich film! Jedyny minus - trzeba się uzbroić w odrobinę cierpliwości. Kino zacznie działalność, gdy minie czas pandemii. Po odbiór wejściówek zaprosimy wtedy: Alicję Kawę i Szymona Kozubskiego (przedszkola), Natalię Jarosz i Hannę Seweryniak (kl. 1-3), Alicję Dziewałtowską (kl. 4-6) i Julię Jarosz, Gabriela Kuczerkę oraz Martynę Łosińską (kl. 7-8).. Jeszcze raz dziękujemy i zapraszamy do udziału w nowym konkursie!
data publikacji: 2020-03-27 15:27
 
BEZIMIENNI BOHATEROWIE - pierwsze prace
Pojawiły się pierwsze prace w ogłoszonym pzez MOKSiR konkursie plastycznym BEZIMIENNI BOHATEROWIE. Na kolejne czekamy do czwartku do godz. 24:00
data publikacji: 2020-03-23 09:00
 
<< nowsze | 9  | 10  | 11  | 12  | 13 | 14  | 15  | 16  | 17  | 18  | starsze >>

W ZWIĄZKU Z OBOSTRZENIAMI OD 20 MARCA BR. KINO BĘDZIE NIECZYNNE DO ODWOŁANIA.
serwis jest częścią portalu miejskiego www.chojnow.eu przygotowanego przez MEDIART (w CMS) © przy współudziale Urzędu Miejskiego w Chojnowie