Aktualności

SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU

Wbrew czasom, które stawiają nas wszystkich przed coraz większymi wyzwaniami, życzymy Państwu wszelkiej pomyślności w nadchodzącym - 2022 - Nowym Roku. Niech zdrowie, zasobność portfela, a przede wszystkim miłość i wsparcie najbliższych będą z Wami każdego dnia ! Informujemy też, iż 31 grudnia 2021 oraz 1 i 2 stycznia 2022 MOKSiR będzie nieczynny. Zapraszamy od 3 stycznia !

2021-12-31 13:06

"KŁAMSTWO" - OSTATNIE INFORMACJE

Uprzejmie prosimy, by wszystkie osoby chcące wypełnić oświadczenie na miejscu w Domu Kultury w Chojnowie przyszły o kilka minut wcześniej. Przygotujemy dla Państwa 5 stolików z drukami, ale cała procedura może chwilę potrwać. W czasie spektaklu WSZYSTKICH OBOWIĄZUJĄ MASECZKI!!!

2021-12-17 13:33

NIEDZIELA DLA BIEGACZY

Serdecznie zapraszamy na zimowy cykl biegów przełajowych „Orientpark Winter Cup” – edycja pierwsza. Inauguracyjny bieg już 19 grudnia 2021 (niedziela) w Parku Piastów, w Chojnowie. Trasa trudna technicznie. Dużo podbiegów, zbiegów, zmian kierunku, czasami dość wąsko, a to wszystko na ziemno-błotnistym podłożu pokrytym liśćmi. Będzie jednak gdzie się rozpędzić. Pod koniec każdego okrążenia ponad 350 metrowy płaski odcinek chodnika. To wszystko powoduje, że trasa jest bardzo urozmaicona i ciekawa, po prostu prawdziwy cross ! Bieg główny wystartuje o godz. 11:00 i będzie rozgrywany na dwóch dystansach tj 5 km (dwie pętle trasy), 10 km (cztery pętle). Godzinę wcześniej (10:00) wystartują dzieci i młodzież w trzech kategoriach wiekowych na trzech dystansach od 600 do 2000 m. Imprezę objął honorowym patronatem burmistrz Chojnowa Pan Jan Serkies, który ufundował nagrody dla najlepszych zawodników. Zapisy już ruszyły. Szczegóły wraz z regulaminem znajdziecie na stronie www.orientpark.pl Zapraszamy również na pozostałe etapy. Drugi etap, to bieg sylwestrowy w Bolesławcu, a następnie 23 stycznia w Jurkowie i bieg finałowy w Grodźcu z wbiegiem i metą na Zamku Grodziec. Zgłoszenia do poszczególnych biegów i całego cyklu: https://tech-race.pl/?page=competition&action=competition&id=21

2021-12-13 11:36

"KŁAMSTWO" - PROSIMY O WYPEŁNIENIE OŚWIADCZENIA

Drodzy Widzowie spektaklu "Kłamstwo". Zaledwie kilka dni pozostało do wydarzenia. W związku z sytuacją covidową jesteśmy zmuszeni prosić Państwa o wypełnienie i złożenie jeszcze jednego oświadczenia. Tym razem dotyczy to WSZYSTKICH osób chcących wziąć udział w przedstawieniu. Tekst OŚWIADCZENIA można pobrać z odnośnika, wydrukować, wypełnić i przynieść z sobą na spektakl, bądź też wypełnić go na miejscu w Domu Kultury przed wejściem na salę (gotowe blankiety będą przygotowane na stolikach). Każda osoba musi wypełnić oddzielny blankiet OŚWIADCZENIA.

2021-12-13 11:28

"KŁAMSTWO" - PROSIMY O POTWIERDZENIE

Szanowni Państwo! Wszystkie osoby, które zakupiły bilety na spektakl "KŁAMSTWO" i zadeklarowały swoje zaszczepienie przeciw covid-19 BARDZO PROSIMY o DOBROWOLNE przesłanie na nasz adres e-mail: mdk_chojnow@wp.pl oświadczenia następującej treści: "W związku z uczestnictwem w Domu Kultury w Chojnowie w dniu 19.12.2021 r. w spektaklu "Kłamstwo" oświadczam, że jestem osobą zaszczepioną przeciw covid-19" Poniżej prosimy tylko o podanie imienia i nazwiska. Jeśli wybieracie się Państwo na spektakl większą grupą zaszczepionych osób, lista może zawierać na jednym oświadczeniu wiele imion i nazwisk. Bardzo prosimy o przesłanie oświadczeń do 13 grudnia br. włącznie. Ich brak może spowodować konieczność odwołania spektaklu.

2021-12-08 09:26

serwis jest częścią portalu miejskiego www.chojnow.eu przygotowanego przez MEDIART (w CMS) © przy współudziale Urzędu Miejskiego w Chojnowie