Zapraszamy na strony kina

Aktualności

FERIE Z MOKSiR
W tym roku Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji zaprasza na ferie z filmem, teatrem i clownami. Od 17 do 21 lutego br. będziemy z przyjemnością gościć dzieci, które zechcą wziąć udział w jednej z form zajęć. 17 lutego (poniedziałek) zapraszamy do kina na film CHŁOPIEC I WILK o godz. 11:00. Ten tytuł zagramy jeszcze w kolejnych dniach - we wtorek i czwartek o 11:00, w środę o 11:30. Bilety na film kosztują 12 zł. Wszystkie pozostałe rzeczy oferujemy nieodpłatnie. 18 lutego (wtorek) i 20 lutego (czwartek) zapraszamy najmłodszych na film MIŚ BAMSE I SUPER MIÓD. Początek - godz. 9:30. W środę 19 lutego zapraszamy na spotkanie z KOTEM W BUTACH w wykonaniu teatru BLASZANY BĘBENEK. Początek - godz. 10:00. Z kolei w piątek 21 lutego o godz. 10:00 rozpocznie się szalony BAŁWANKOWY BAL KARNAWAŁOWY z clownami Ruphertem i Rico. Na balu obowiązuje obuwie zmienne, a wstęp za bezpłatnymi miejscówkami (do odbioru w sekretariacie MOKSiR lub w recepcji). Mamy nadzieję, że każdy znajdzie coś dla siebie! Zapraszamy !!!
data publikacji: 2020-02-07 15:31
 
PLUG N BLUES PONOWNIE W JUBILATCE
Miłośników bluesa i sympatyków chojnowskiej formacji PLUG `N` BLUES kawiarnia JUBILATKA zaprasza 25 stycznia br. o godz. 19:30. Będzie się działo muzycznie :)
data publikacji: 2020-01-24 14:58
 
TO, CO NAJWAŻNIEJSZE
Pracownia Wokalna Agnieszki Justyny Szumiło i Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chojnowie zapraszają 25 stycznia 2020 (sobota) o godz. 13:00 do sali widowiskowej Domu Kultury na koncert TO, CO NAJWAŻNIEJSZE. Piosenkami w wykonaniu adeptów Pracowni będziemy chcieli sprowadzić na twarze wszystkich miłych gości, a szczególnie Babć i Dziadków, serdeczne uśmiechy :)
data publikacji: 2020-01-21 11:45
 
WIELKA OPEROWA SCENA W KINIE "KULTURA"
Od lutego 2020 zapraszamy chojnowian na spotkania ze światem opery i wielkich muzycznych wydarzeń, prezentowanych na ekranie kina KULTURA. We współpracy z firmą NAZYWOWKINACH chcemy raz w miesiącu zapraszać miłośników opery czy też muzyki klasycznej na retransmisje wybitnych dzieł prezentowanych na scenach świata. Na początek - 20 lutego br. /czwartek/ będzie można obejrzeć i posłuchać niezwykłego koncertu z okazji 70. urodzin mistrza skrzypiec i króla walca Andre Rieu. W marcu, wyjątkowo w niedzielę 8, zapraszamy na monumentalną realizację AIDY w nowojorskiej Metropolitan Opera.Projekcje rozpoczynać się będą o godz. 18:00. Bilety (w cenie 20,00 zł) można już nabyć drogą internetową na stronie www.kino.chojnow.eu Jeśli nasz pomysł spotka się z uznaniem i zainteresowaniem koneserów opery, będziemy nasz cykl kontynuować. Zapraszamy do udziału.
data publikacji: 2020-01-16 14:12
 
BEZ REKORDU, ALE Z SUKCESEM
28. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Chojnowie zasilił konto Orkiestry kwotą nieco ponad 26 tys. zł. Złożyły się na nią: 19.858,89 zł wyjęte z puszek, 5.620 zł z licytacji i 158,84 euro. Dużo? Po finale roku 2018 mówilibyśmy, że tak. Po rekordowym ubiegłorocznym tegoroczna kwota już nie wydaje się tak wielka… W tym roku na ulicach miasta (i częściowo także gminy) pojawiło się tylko 9 wolontariuszy. To z pewnością jedna z przyczyn, choć z drugiej strony ktoś, kto chciał Orkiestrę wspomóc, mógł znaleźć po temu sposobność. Rekordzistka, czyli Natalia Kamińska, zebrała do puszki 4.249 z i 65 groszy! Wraz z nią kwestowali: Maja Bielak, Kinga Betlejewska, Maja Świdurska, Zuzanna Świdurska, Alicja Łopuszyńska, Natalia Gniewczyńska, Barbara Radwańska i Radosław Radwański. WIELKIE DZIĘKI!!! Dużym sukcesem jest wynik licytacji. Ogromna w tym zasługa prowadzącego ją pana Macieja Zderskiego. Za 34 gadżety wylicytował łącznie 5.620 zł. Najwyższą kwotę udało się uzyskać za obraz wyszywany haftem krzyżykowym – 600,00 zł. Nieco niżej „poszła” koszulka WOŚP – 450,00 zł. Gadżety na aukcję przekazali: Urząd Miejski w Chojnowie, Fundacja WOŚP, chojnowscy wędkarze, firma Big Form oraz darczyńcy indywidualni: Jurand Kowalski, Teresa Wójcik, Maria Turowska, Julian Pamuła, Jadwiga Stopa. Jedna firma chciała pozostać anonimowa. Na scenie Orkiestrę wspierali muzycznie: „J.B. Band”, Jurand Kowalski oraz „Plug `n` Blues”. Zatańczyły formacje „Karambola” i „Słodziaków”. Serdecznie im wszystkim dziękujemy! Dziękujemy też wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do wsparcia Orkiestry, czy to wrzucając pieniądze do puszek, czy to biorąc udział w licytacji, czy wreszcie przychodząc z dziećmi – wykonawcami na koncerty do Domu Kultury. Organizacja WOŚP to działania wielu osób, często niewidocznych, a przecież bez ich pracy trudno byłoby mówić o podejmowaniu organizacyjnie takiego wyzwania. Słowa uznania i podziękowań dla: RCK Chocianów – za życzliwość i wolę współpracy przy organizacji 28. Finału, dla Pani Prezes Banku Spółdzielczego Bogusławy Mrozik i jej pracownic – za pomoc w zorganizowaniu liczenia bilonu. Dla Panów – Antoniego Skalskiego, Pawła Wróbla i Mirosława Gawrona – za aktywną i sprawną pracę przy liczeniu. Dla Pani Komendant i policjantów z Komisariatu Policji w Chojnowie – za zainteresowanie i nadzór nad bezpieczeństwem, zwłaszcza wolontariuszy. Dla pizzerri PICCOLO MONDO – za smakowite kąski i gorącą herbatę dla wolontariuszy. Dla Pani Anny Świdurskiej – za życzliwe kibicowanie i szereg rad. Dla pracowników MOKSiR – za wszelkie działania na rzecz organizacji i sprawnego przebiegu 28. Finału WOŚP. Tylko i aż tyle – DZIĘKUJĘ! Stanisław Horodecki
data publikacji: 2020-01-14 10:38
 
<< nowsze | 11  | 12  | 13  | 14  | 15 | 16  | 17  | 18  | 19  | 20  | starsze >>

W ZWIĄZKU Z OBOSTRZENIAMI OD 20 MARCA BR. KINO BĘDZIE NIECZYNNE DO ODWOŁANIA.
serwis jest częścią portalu miejskiego www.chojnow.eu przygotowanego przez MEDIART (w CMS) © przy współudziale Urzędu Miejskiego w Chojnowie