REGULAMIN KONKURSU na „WIANEK ŚWIĘTOJAŃSKI".

I. Postanowienia ogólne:

Organizator: Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chojnowie

Telefon 512 680 388

TERMIN I MIEJSCE KONKURSU- 21.06.2014- Park Śródmiejski (mały) w Chojnowie

II. Uczestnicy konkursu:

Konkurs ma charakter otwarty, skierowany jest do wszystkich mieszkanek Chojnowa.

III. Zasady organizacyjne:

1). Przedmiotem konkursu jest wykonanie „Wianka świętojańskiego", nawiązującego do tradycji związanych z nocą sobótkową.

2). Wianek powinien być wykonany ze świeżego materiału roślinnego, dobranego według tradycji Nocy Świętojańskiej ( kwiaty ogrodowe i polne, gałązki np. leszczyny, liście i zioła - bylica, dziurawiec, koniczyna, krwawnik, mięta, rumianek, kwiat dzikiego bzu, łopian). Wianki wykonane ze sztucznych kwiatów nie będą brały udziału w konkursie.

3). Wianek powinien mieć wymiar do 30 cm średnicy, być przymocowany do unoszącej się na wodzie platformy (np. styropianowej) i mieć zamontowaną trwale jedną lub kilka świec.

4). Praca powinna zawierać metryczkę z imieniem i nazwiskiem autorki, ew. numerem telefonu.

5). Pracę należy dostarczyć 21 czerwca br. od godz. 16.00 do 17.00 do BIURA ZAWODÓW w Parku Śródmiejskim w Chojnowie ( namiot obok sceny).

6). Wianki zostaną ocenione przez Jury powołane przez Organizatora, a rozstrzygnięcie konkursu nastąpi około godz. 18.30, w czasie trwania imprezy.

7). Dla najciekawszych prac przewidziano nagrody – niespodzianki.

IV. Postanowienia końcowe:

1). Udział uczestniczki w konkursie oznacza akceptacje zasad zawartych w niniejszym regulaminie.

2). Organizator zastrzega sobie prawo do opublikowania imienia, nazwiska i informacji o laureatach konkursu oraz wykorzystanie tych informacji w relacjach z przebiegu imprezy zamieszczanych w mediach i internecie.

3).Organizator zastrzega sobie prawo interpretacji wszystkich kwestii spornych konkursu.

  serwis jest częścią portalu miejskiego www.chojnow.eu przygotowanego przez MEDIART (w CMS) © przy współudziale Urzędu Miejskiego w Chojnowie