Zapraszamy na strony kina

TURNIEJ MIAST


Jak to drzewiej mawiano - z turnieju wróciliśmy z tarczą, czyli - zwycięscy! Niewątpliwie jest to zasługą chojnowian i sympatyków naszego miasta, gdyż w ostatecznym rozrachunku liczyło się jedno - sms-y o treści PRW. CHOJNOW, wysłane pod nr 7160. A tych - dzięki Państwa życzliwości - mieliśmy sporo.

Co dalej? Tak do końca nie wie chyba nikt. Można przypuszczać, że po fazie eliminacyjnej te miasta, które zwyciężą w pierwszym etapie, będą się potykać z sobą. Z pewnością będzie trudniej - ostatecznie sms-y wysyłać tam będą "zaprawieni w bojach" turniejowi "harcownicy", czyli równie mocno związani ze swoimi miejscowościami lokalni patrioci, co i u nas. Ale to dopiero w bliżej nieokreślonej przyszłości.

A Żarów? Nasi sympatyczni przeciwnicy zmierzą się z nami w turnieju szachowym najprawdopodobniej w Dni Chojnowa, czyli 6 czerwca br. w chojnowskim rynku. Zresztą w samorządowych planach jest zacieśnienie współpracy z żarowianami. I to z pewnością najlepszy efekt turniejowych zmagań - zadzierzganie więzi sympatii pomiędzy mieszkańcami!

ZAPRASZAMY DO KINA OD 4 CZERWCA 2021 ROKU.
serwis jest częścią portalu miejskiego www.chojnow.eu przygotowanego przez MEDIART (w CMS) © przy współudziale Urzędu Miejskiego w Chojnowie